TUROSKOtomotiv sanayi, tüm sanayileşmiş ülkelerde ekonominin lokomotifi olarak kabul edilmektedir. Bu sektördeki değişimler, ekonominin tümünü yakından etkilemektedir.

 

Dünyada toplam motorlu taşıt üretiminin yaklaşık % 70 ini otomobil üretimi oluşturmaktadır. Türkiye'de de bu oran geçerlidir. Otomobil üretimi, diğer motorlu taşıtlara göre çok daha yüksek adetlerde yapılır. Bu suretle otomobil üretimi, güçlü bir yan sanayi oluşturarak diğer taşıtların üretimine de destek olur.

 

Bizde bu sanayinin tümünü kapsayacak videoları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak tanıtıma hız verdik. Bu doğrultuda konusunda uzman kişiler tarafından oluşturulan videoları OTOYOL adı altında yayınlıyoruz.

 

Sizlerde modifiyeli otomobilinizin, işyerinizin, etkinliklerinizin ve benzeri aktivitelerinizin OTOYOL da yer alması için bizi arayabilirsiniz.

 

OTOYOL da yayınlanan videolar, bugüne kadar yapılmış olan otomobil programlarının dışına çıkarak, izleyicilerin otomobillere ve sektöre farklı bir pencereden bakmalarını sağlamaktadır.

Yeni modeller, farklı modifiyeli araçlar, klasikler, gençlik, turlayalım, dikkat ve denizdeyiz videoları ile adrenalin sevdalıları OTOYOL da buluşuyor. Ayrıca tanıtım videoları da firmalar hakkında izleyiciyi bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Sayfamızda olmayan videolarımızı Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

 

Yer almasını istediğiniz konular ve etkinlikler için  bize otoyol@eosk.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 Macera

 

 Heyecan

 

 Tutku